Kongre daveti

Kongre daveti

Tarih 08 Mart 2010, 16:56 Editör

Dünya Veteriner Hekimliği Tarihi Birliğinin 39'uncu Kongresine ve Veteriner Hekimliği Tarihi ve Mesleki Etik Derneğinin 3 'üncü Ulusal Kongresine katılımınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Değerli Meslektaşlarımız ve Katılımcılarımız,

 

Veteriner Hekimliği Tarihi ve Mesleki Etik Derneği olarak sizleri 20-23 Eylül 2010 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan Dünya Veteriner Hekimliği Tarihi Birliği’nin 39’uncu Kongresine ve Derneğimizin 3’üncü Ulusal Kongresine davet etmekten mutluluk duymaktayız.

 

Dikkate değer, kapsamlı bir bilimsel program ve unutulmaz renklerle bezeli sosyal etkinlikler çerçevesinde gerçekleştirmeyi planladığımız Kongremizde öncelikli amacımız veteriner hekimliği tarihi üzerine çalışan bilim insanlarına uluslararası bir forum sunmak ve Türkiye’de sağlık bilimlerinde tarih araştırmaları yapan ve sağlık uğraşlarında etik konularını çalışan bilim insanlarına bilimsel etkinliklerini paylaşma olanağı sağlamaktır.  

 

Doğu ile Batı’nın kavuştuğu Eski Dünya’nın kalbi Anadolu’da gelişmiş uygarlıkların en önemli kavşak noktalarından biri olan ve bugün de tüm dünyanın ilgi odağı haline gelen doğa cenneti Antalya’da ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından gelecek konuklarımızın buluşması ile bir bilgi şölenine dönüşecek Kongremizin anılarınızda ayrıcalıklı bir yer tutacağına inanıyoruz.

 

Dünya Veteriner Hekimliği Tarihi Birliği’nin 39’uncu Kongresine ve Veteriner Hekimliği Tarihi ve Mesleki Etik Derneğinin 3’üncü Ulusal Kongresine katılımınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

Dr. R. Tamay Başağaç Gül

Kongre Genel Sekreteri

Bu haber 2424 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Duyurular

12. Olağan Kongre Daveti

12. Olağan Kongre Daveti Sayın Üyemiz Odamızın 12. Olağan Kongresi 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde yapılacaktır.

Açılışa davet

Açılışa davet Espiye Belediyesi Mezbaha ve Canlı Hayvan Borsası açılışı 08.05.2015 Cuma günü saat 14.30-16.00 arası Gümrük ve Tic...


Gelişmiş Arama
  •  
  •  
  •  
  • Bug?n haber eklenmedi.
  • Son 7 g?n haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

              

ANKET

Parakende et fiyatlarının düşmesi için ne yapılmalı ?Tüm Anketler

Reklam   -   İletişim   -   Kurumsal   -   Gizlilik İlkeleri
Tüm Hakları Saklıdır 2009-2010 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Destekleyen : Giresun Haberci
RSS facebook twitter stumble