30 Agustos 1922 Zaferi'nin 92 yılı

30 Agustos 1922 Zaferi'nin 92 yılı

Tarih 30 A?ustos 2014, 15:08 Editör Özgür PAZARLI

Türk milletinin emperyalist güçlere karsi dedesiyle, ninesiyle, kadiniyla, çocuguyla verdigi topyekün tam bagimsizlik mücadelesinde kazanilan zaferlerin en büyügü ve sonuncusu olan 30 Agustos 1922 Zaferi'nin 92 yil coskusunu yasiyoruz.

Aziz milletimizin gerektiginde sartlar ne olursa olsun bagimsizligini ve varligini koruma yolunda her zorlugu yenebileceginin önemli bir simgesi olan Kurtulus Savasi’miz ve Türkiye Cumhuriyeti’nin müjdecisi Büyük Taarruz, sanli tarihimizin en büyük zaferlerinden biridir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk komutasindaki sanli Türk ordusu, halkimizin mevcudiyeti, yasama ve bagimsizlik hakki için kahramanca mücadele vermis; bu büyük zafer tarih sayfalarinda bir baska kahramanlik destani olarak yerini almistir.

Bugün bizlere düsen bu kahramanligi ve bu kahramanligi yaratan ruh ve bilinci taze tutarak gelecek nesillerimize aktarmaktir. Türk milletinin gerektigi zaman, ayni bilinç ve yüreklilikle birlik olarak her zorlugun üstesinden gelecegine inancimiz tamdir. Bu duygu ve düsüncelerle tüm halkimizin 30 Agustos Zafer Bayrami’ni kutluyor, ülkemizin bagimsizligi ve mevcudiyeti için canlarini, kanlarini seve seve veren Türk ordusunun her neferini saygiyla aniyoruz”

 

 

Giresun Veteriner Hekimleri Odasi Baskanligi

Bu haber 1342 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haberler

DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ 2017

DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ 2017 Bu Yıl Dünya Veteriner Hekimler Günümüz 29 Nisan 2017 tarihinde kutlanacaktır.Bilindiği gibi Dünya Veteriner Hekiml...

TEK SAĞLIK

TEK SAĞLIK 3 KasımTek Sağlık Günü


Gelişmiş Arama
  •  
  •  
  •  
  • Bug?n haber eklenmedi.
  • Son 7 g?n haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

              

ANKET

Parakende et fiyatlarının düşmesi için ne yapılmalı ?Tüm Anketler

Reklam   -   İletişim   -   Kurumsal   -   Gizlilik İlkeleri
Tüm Hakları Saklıdır 2009-2010 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Destekleyen : Giresun Haberci
RSS facebook twitter stumble