10 Kasım Mesajı

10 Kasım Mesajı

Tarih 09 Kas?m 2016, 19:27 Editör GİRESUN VHO

Cumhuriyetimizin kurucusu, yurdumuzun kurtarıcısı, büyük devlet adamı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 78. yıl dönümünde sevgi, saygı ve gönül borcu duyarak, özlemle anıyoruz.

Atatürk, tarihin akışını değiştirmiş, masa başında dünyayı yeniden biçimlendirmek isteyenlere çok büyük bir ders vermiş,yaşarken de, ölümünün ardından da, esaretin karşısında özgürlüğü savunanlara esin kaynağı olmayı sürdürmüştür.
    Atatürk'ün en önemli özelliği düşünce ve eylem insanı olmasıdır. Atatürk, doğru zamanda doğru kararlar almış ve uygulamıştır. Hep ileriye bakmış, güçlükler karşısında yılmamış, Türk Milletine olan inancını hiçbir zaman yitirmemiştir.Yaşamı boyunca halkının sorunlarına gerçekçi çözümler üretmek için çalışmıştır. Türkiye Cumhuriyetinin ayakta kalmasını, her dönem güçlü ve mutlu olmasını sağlayacak atılımları kararlılıkla gerçekleştirmiştir.
    Engin ileri görüşlülüğü, barış yanlısı tutumu, dünya gerçeklerini iyi bilmesi, insani değerlere verdiği önem, düşüncelerindeki evrensel boyut, Atatürk'ü dünyanın en itibarlı liderlerinden biri yapmıştır.
''O'nu ölümsüzlüğe uğurladığımız günün yıldönümünde hepimize düşen en büyük görev; Atatürk'ü ve en büyük eseri Cumhuriyet'i korumak, demokrasiyi geliştirmek ve Türkiye'yi aydınlık yarınlara taşımaktır.
   Türk milleti, Atatürk'ün düşüncelerinden, ilke ve devrimlerinden güç alarak ilerlemesini devam ettirecek, ülkesini muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarma başarısını gösterecektir. Bu tarihten gelen bir sorumluluğumuz, gelecek nesillere karşı en büyük görevimizdir.
   Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, büyük komutan ve devlet adamı Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 78. yılında, bir kez daha saygı ile anıyoruz.

Giresun Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığı

Bu haber 2230 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Basında Odamız

CHP Genel Başkan Yardımcısı Naci AĞBAL'ın mesleğimizle ilgili talihsiz açıklaması ile ilgili basın ve kamuoyu bildirimiz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Naci AĞBAL'ın mesleğimizle ilgili talihsiz açıklaması ile ilgili basın ve kamuoyu bildirimiz GİRESUN VETERİNER HEKİMLERİ ODASI BASINA VE KAMUOYUNA 12/11/2020 “BEŞERİ HEKİM İNSAN İÇİ...

3 Kasım 2020 Tek Sağlık Günü Basın Bildirisi

3 Kasım 2020 Tek Sağlık Günü Basın Bildirisi 3 KASIM TEK SAĞLIK GÜNÜNDE YENİDEN HATIRLATALIM BU KÖPRÜNÜN ADI ‘’TEK SAĞLIK’’ Tüm Dünyayı ve ülkemizi etkisi...


Gelişmiş Arama
  •  
  •  
  •  
  • Bug?n haber eklenmedi.
  • Son 7 g?n haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

              

ANKET

Parakende et fiyatlarının düşmesi için ne yapılmalı ?Tüm Anketler

Reklam   -   İletişim   -   Kurumsal   -   Gizlilik İlkeleri
Tüm Hakları Saklıdır 2009-2010 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
Yazılım : Mydesign Destekleyen : Giresun Haberci
RSS facebook twitter stumble